Zpět

Co nabízíme

 Cíl:

Naším cílem je, vychovat samostatné a dostatečně sebevědomé děti, které se dokážou zapojit do naší společnosti, které porozumí našemu světu a dokážou žít a spolupracovat s kamarády i dospělými. 

Školní vzdělávací program:

Putování se Sluníčkem za duhovými kapičkami.

Integrované bloky jsou rozděleny dle ročního období, každé roční období má pro děti své osobité kouzlo.

Barevné kapičky:  Souvisí s podzimem, s nástupem nových kamarádů, s poznáváním blízkého okolí. Vyprávíme si o barvách podzimu, ochutnáváme a rozlišujeme ovoce a zeleninu, tvoříme z přírodnin, pozorujeme přírodu a zvířata kolem nás. Pouštíme draky.

Kouzelné kapičky:  Jedná se o období, kdy se plní dětská přání, spojená s adventem, s příchodem Mikuláše a Ježíška, ale také se zimními radovánkami a časem karnevalů. 

Neposedné kapičky:  V tomto období klademe důraz na aktivity spojené s pozorováním přírody, pohybem a experimenty. Nasloucháme zvukům přírody, objevujeme barvy, tvary, vůně. Předškoláci si hrají na školu, připravují se na svůj velký den, na zápis do základní školy. Společně sdílíme velikonoční čas. Chystáme s dětmi dárečky nejen pro maminky. Poznáváme některá domácí zvířata. Oslavujeme Den dětí. Radostně se loučíme se školáky.

Hřejivé kapičky: Čekají nás prázdniny, poznáváme tak přírodu nejen v našich krajích (květiny, hmyz, lesy – houby), ale i v cizině. Velký důraz klademe na bezpečnost dětí o prázdninách.Cvičitelka s pejsky.

V úterý 4.4.2023 nás navštíví cvičitelka se svými pejsky. Vybíráme 90,- Kč

Více informací

Výlet na Lesné, Koťátka a Žabičky

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací