Zpět

Bruslení, sportovně pohybová příprava

Zpět na seznam článků

Bruslit začínáme 5. 10. 2022. Děti potřebují nabroušené brusle, lyžařskou nebo hokejovou helmu, teplé nepromokavé oblečení, lyžařské rukavice, podepsané pití. Rodiče, pokud budete mít možnost, přijďte nám pomoci s nazouváním bruslí do hokejové šatny zimního stadionu. Děkujeme.

Sportovně pohybová příprava začíná 6. 10. 2022. Dětem dejte teplákovou soupravu - převlečte je ihned po příchodu do mateřské školy, sportovní obuv a podepsané pití v plastové lahvi - vše do batohu.


Koťátková konzultační třídní schůzka

Vážení rodiče dětí ze třídy Koťátek, zveme vás na konzultační třídní schůzku předškolních dětí ve středu 11. 1. 2023 od 16,30 hodin ve třídě Koťat. Prosíme, přijďte bez dětí.

Více informací

Adventní odpoledne

Děkujeme za hojnou účast na této akci, k poděkování přikládáme fotografie betlému a recept na nealkoholický vánoční punč. 1 l vody, 5 ks sáčků ovocného čaje, hruška nebo jablko, pomeranč, citron …

Více informací

Adventní odpoledne

Vážení rodiče, všechny vás srdečně zveme na zahájení adventního období. Přijďte v pondělí 5. 12. 2022 od 16,00 hodin na zahradu mateřské školy. Mezi děti přijde čert, Mikuláš i anděl a v 17,00 hodin s…

Více informací